Prezent walentynkowy – co wybrać?

Dzień Zakochanych to szczególne święto, w ramach którego decydujemy się na upominki niespodzianki. Oprócz zabrania ukochanej osoby w wyjątkowe miejsce, jako fajny pomysł na walentynki będzie też obdarowanie chłopaka czy też dziewczyny prezentem. W tym dniu warto pokusić się o coś zupełnie oryginalnego zamiast gry czy też kuponu na masaż. Fajną opcją może być lot, czy też pióro z grawerem. Podarunkiem szczególnej rangi może być na przykład fotoobraz lub fotokalendarz z naszymi zdjęciami dla drugiej połowy. Tu musimy wykazać się  jednak kreatywnością. Przygotować odpowiednie zdjęcie lub kilka zdjęć, z których wykonamy wyjątkowo sentymentalny kolaż.

Jak zaprojektować oryginalny fotoobraz?

W tym celu służą zazwyczaj kreatory umieszczane na stronach usługodawców świadczących usługi drukowania obrazów. To właśnie w tym miejscu mamy możliwość wyboru wielu efektów, dzięki którym prezent walentynkowy stanie się oryginalny, jedyny w swoim rodzaju. W tym miejscu warto pamiętać, że najlepiej odbierane są właśnie własnoręcznie wykonane zdjęcia. Jest to fajny pomysł na prezent na walentynki dla niego. Może być to również fajny pomysł na prezent na wieczór panieński.

O fotokalendarzach słów kilka

Fotokalendarze to rodzaj fotoprezentów, które wywierają na osobach obdarowanych niemałe wrażenie. Taki prezent dla Niej lub dla Niego możemy być kalendarzem wspomnień wakacyjnych. Na dwunastu kartach znajdzie się wystarczająco dużo miejsca, aby znalazły się tam zdjęcia upamiętniające wspólnie spędzone beztroskie chwile. Można zdecydować się na kalendarz na duży kalendarz na ścianę z jedną fotografią, zdjęciem-portretem. To zupełnie dobry pomysł, a w dodatku uniwersalny, ponieważ taki może podarować Ona Jemu, jak również On Jej. Poza tym własny kalendarz nie jest drogim prezentem, dlatego tym bardziej warto zdecydować się na taki wybór.

Kolejna propozycja foto prezentów

Jeżeli chcemy, aby nasz foto prezent stał się nie tylko ozdobą, ale też praktycznym upominkiem, możemy zdecydować się na kalendarz. Ten podobnie jak fotoobraz możemy zamówić ze zdjęciami dzieci, swoimi, aby zagwarantować osobom obdarowanym doskonałą pamiątkę oraz praktyczny prezent na ścianę lub biurko. Taki prezent może sprawdzić się nie tylko na walentynki, ale też dzień chłopaka, dzień babci, dzień matki, dzień ojca, czy też specjalny dzień jakim może być dowolna rocznica.

redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Uwaga, awaria! Czyli jaki podnośnik samochodowy powinniśmy posiadać?

czw Wrz 12 , 2019
Na drodze, szczególnie podczas wakacji, powinniśmy posiadać odpowiedni sprzęt, który w razie awarii czy złapanej gumy będzie w stanie pomóc nam w szybkiej i przede wszystkim sprawnej oraz bezproblemowej wymianie koła. W sklepach można znaleźć kilka różnych rozwiązań na takie właśnie ewentualności, jednak które z nich jest dla nas najlepsze? […]

Sprawdź podobne